Hľadáme nadšených a skúsených jednotlivcov, ktorí sú pripravení pridať sa k nášmu tímu a zažiť úspešné príbehy v oblasti nehnuteľností. Ak máte vášeň pre realitný priemysel a túžite po inovácii a raste, ste na správnom mieste!

Naša realitná kancelária si zakladá na profesionálnom prístupe, etike a vynikajúcom zákazníckom servise. Sme presvedčení, že úspech prichádza s oddanosťou, tvrdou prácou a schopnosťou budovať dlhodobé ciele a vzťahy s klientmi. Ak máte skúsenosti v oblasti nehnuteľností a ste pripravení prevziať kontrolu nad svojou kariérou, radi by sme vás pozvali, aby ste sa stali súčasťou nášho tímu.

 

Čo od vás očakávame:

  1. Skúsenosti v realitnom priemysle s dôrazom na úspešné transakcie.
  2. Schopnosť efektívne komunikovať a budovať vzťahy s klientmi.
  3. Znalosť trhu s nehnuteľnosťami a schopnosť poskytovať poradenstvo.
  4. Schopnosť pracovať samostatne, ale zároveň aj v tíme.
  5. Výborné organizačné zručnosti a schopnosť budovať dobré medziľudské vzťahy.

 

Výhody:

  1. Flexibilný pracovný čas
  2. Motivujúce ohodnotenie za uzavretý prípad
  3. Možnosť pracovať systémom Home Office
  4. Vynikajúce nástroje na sledovanie trhu nehnuteľností

 

Ak sa cítite pripravení na novú výzvu pošlite nám svoj životopis a pár vetami opíšete, prečo by Vás táto práca bavila, prípadne aké ciele chcete dosiahnúť.

Túžime spolupracovať s jednotlivcami, ktorí zdieľajú našu vášeň pre realitné obchody a sú ochotní presadzovať najvyššie štandardy profesionality.

Ďakujeme za váš záujem a tešíme sa na stretnutie s vami v rámci výberového procesu.

Kontakt: +421 903 287 001, manager@realitka.sk

 
 
 

Realitka.Sk

Ponúkame Vám sprostredkovanie kúpy, predaja a nájmu Vašich nehnuteľností, vypracovanie kúpnych zmlúv, rezervačných zmlúv, zmlúv o budúcej kúpe, darovacie, nájomné a iné zmluvy v zmysle platných právnych predpisov.

Vypracovanie a podanie návrhu na vklad do katastra nehnuteľností

Kompletný právny servis a poradenstvo pri predaji, kúpe a prenájme nehnuteľnosti.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.