Predstavujeme vám Virtuálne prehliadky 360°. Teraz nemusíte chodiť z jednej nehnuteľnosti do druhej, aby ste si našli ten správny domov. S našimi virtuálnymi prehliadkami môžete pohodlne objavovať rôzne domy, byty a nehnuteľnosti priamo z pohodlia vášho gauča.

Náš tím sa posunul do budúcnosti s touto inovatívnou technológiou. Sledujte, ako sa prechádzate cez detailné 360-stupňové zábery jednotlivých nehnuteľností. Preneste sa do každej miestnosti, obzriete si každý roh a zistite, či je daná nehnuteľnosť ten správny krok pre vás a vašu rodinu.


Prehliadky 360° vám ušetria čas a energiu, a to nie je všetko. Toto skvelé riešenie je aj výhodné pre našich klientov predávajúcich nehnuteľnosti. Dajte svojmu majetku nový impulz s našimi interaktívnymi prehliadkami. Záujemcovia sa môžu pohodlne prechádzať cez váš domov, dôkladne si prezrieť každý detail a pocítiť sa, akoby už boli tam.


Naši skúsení realitní makléri vám radi poskytnú ďalšie informácie o tejto novinke a pomôžu vám s každým krokom v procese. Sme tu, aby sme vás viedli a zabezpečili, že získate tú najlepšiu nehnuteľnosť, ktorá spĺňa všetky vaše požiadavky.


Dávame vám príležitosť objaviť novú éru prehliadok a robiť informované rozhodnutia. Navštívte nás ešte dnes a nechajte sa uniesť do sveta Virtuálnych prehliadok 360°.

Realitka.Sk

Ponúkame Vám sprostredkovanie kúpy, predaja a nájmu Vašich nehnuteľností, vypracovanie kúpnych zmlúv, rezervačných zmlúv, zmlúv o budúcej kúpe, darovacie, nájomné a iné zmluvy v zmysle platných právnych predpisov.

Vypracovanie a podanie návrhu na vklad do katastra nehnuteľností

Kompletný právny servis a poradenstvo pri predaji, kúpe a prenájme nehnuteľnosti.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.