S našimi dronovými zábermi vám otvárame brány k neuveriteľnému zážitku. S našimi špičkovými dronmi a skúsenými pilotmi sme pripravení priniesť vám najlepšie pohľady zo vzduchu.

 

Predstavte si, že máte možnosť pozrieť sa na svet z vtáčej perspektívy. Naše dronové zábery vám umožnia objaviť nové dimenzie vášho okolia, nehnuteľností, podujatí či priemyselných závodov. Od jedinečných panoramatických pohľadov až po detailné zábery z výšky, naše drony zachytia každý moment s úchvatnou kvalitou.

 

Naše dronové zábery sú perfektným spôsobom, ako prilákať záujem zákazníkov o vašu nehnuteľnosť, podnik, podujatie alebo projekt. Predstavte si, že môžete ukázať svojim zákazníkom vašu nehnuteľnosť z úplne nového uhla, čím ich zaujmete a presvedčíte o jej jedinečnosti.

 

 

Naše dronové zábery sú nielen vizuálne pôsobivé, ale aj praktické a užitočné. Vďaka nim môžete získavať aktuálne snímky stavieb, sledovať pokrok v reálnom čase a mať prístup k rýchlym a spoľahlivým údajom pre vaše podnikanie.

 

Spojte sa s nami ešte dnes a objavte možnosti, ktoré vám otvára naša dronová technológia. S nami budete na špici moderného a zaujímavého prezentovania, čím si získate nezabudnuteľný dojem u vašich klientov a obchodných partnerov.

 

Nechajte nás zachytiť pre vás pohľad z nebeskej perspektívy.

 

Realitka.Sk

Ponúkame Vám sprostredkovanie kúpy, predaja a nájmu Vašich nehnuteľností, vypracovanie kúpnych zmlúv, rezervačných zmlúv, zmlúv o budúcej kúpe, darovacie, nájomné a iné zmluvy v zmysle platných právnych predpisov.

Vypracovanie a podanie návrhu na vklad do katastra nehnuteľností

Kompletný právny servis a poradenstvo pri predaji, kúpe a prenájme nehnuteľnosti.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.